EDİP ENERJİ’NİN SUNDUĞU HİZMETLER

montaj

MONTAJ VE SERVİS HİZMETİ

Her marka, model ve güçteki Jeneratörleriniz için konusunda uzman personelimiz ile 7/24 acil servis ve tamir hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yerine montaj, devreye alma, yer değişimi, demonte veya monte işlemlerini yapmaktayız.

Genpower Jeneratör Standart Kabin

SIFIR JENERATÖR SATIŞ

Sektörde lider GENPOWER marka jeneratörlerin ve ışık kulelerinin ana bayisi ve  yetkili servisi olan şirketimiz, Sıfır Jeneratör satışın da yer, güç tespitinden başlanarak çalışır halde teslim aşamasına kadar sizlerin yanında hizmet vermektedir. Jeneratör ihtiyacınızın uzman personel tarafından tespiti çok önemlidir. Kullanım alanında yapılacak güç ölçümü tam ihtiyacınızın tespit edilmesi ve Jeneratör montaj yerinin seçimi uzun süreli sorunsuz kullanım için önemlidir. Bu hizmet Şirketimiz tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

2el

2. EL JENERATÖR SATIŞ

Stoklarımızdaki tüm bakımları ve testleri yapılmış 2. Jeneratörler garantili olarak satılmaktadır. 2.el Jeneratör de garanti: Şirketimizde aldığınız 2.el Jeneratörler garanti altında. Alım esnasında yapacağınız Jeneratör Periyodik bakım anlaşması kapsamında 2.el Jeneratörleriniz de garantili olarak sizlere hizmet verecektir.

periyodik

PERİYODİK BAKIM

Jeneratörlere belirli aralıklarla bakım yapılması cihazınızın ihtiyaç halinde anında devreye girerek görevini eksiksiz yapması için yapılması gereklidir. Jeneratör bakımları kullanım sıklığı, çalıştığı ortam, hizmet verdiği işletmenin Jeneratör ile ilgili risk durumuna göre değişebilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

yedek

YEDEK PARÇA

Her marka ve model Jeneratör için , alternatör, Datakom kontrol modülleri, AMF, AVR, Şarj redresörü, Tüm motorlar için Fleetguard, Donaldson, Axelon, Baldwin filtreleri satışı. Cummins, Volvo, Perkins, Ricardo, Ruggerini, orijinal ve muadil yedek parça satışı

kiralama

KİRALAMA

Uzun süreli veya kısa süreli Jeneratör ihtiyaçlarınız için bakımlı ve kullanıma hazır Jeneratör setlerimiz ile kiralama hizmeti vermekteyiz.

Bize Ulaşın

Jeneratöre dair tüm soru, istek ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın